Pasiekimai

2019-2020 mokslo metų olimpiadų, konkursų pasiekimai

5-IV klasės

Eil. Nr.

Veiklos pobūdis

Klasė

Dalyviai

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

 

Olimpiados

 

1

Rajono  informatikos olimpiada

`IVb

Pauliukevičius Valdas

3

Eirošius Steponas

2

Rajono matematikos olimpiada

5b

Budginas Joris

3

Kungienė Danutė

6a

Mušinskas Rapolas

1

Ubartienė Aurelija

8a

Bomblauskas Rokas

1

Kungienė Danutė

IIa

Akavickytė Saulė

1

Ubartienė Aurelija

IIb

Alekveravičius Gedas

2

Liubienė Liana

3

Rajono biologijos olimpiada

IIb

Kėraitė Gintarė

2

Gureckienė Živilė

IIIb

Čejauskaitė Goda

3

Gureckienė Živilė

IVa

Gečaitė Jovita

3

Gureckienė Živilė

4

Rajono chemijos olimpiada

IIIb

Čejauskaitė Goda

3

Matuzienė Daiva

5

Rajono rusų kalbos olimpiada

8a

Bomblauskas Rokas

1

Juknevičienė Vilija

8b

Jauga Kasparas

3

Juknevičienė Vilija

6

Rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

IIb

Kėraitė Gintarė

2

Narmontienė Gražina

7

Rajono anglų kalbos olimpiada

IIIa

Valskytė Ugnė

2

Šimulienė Laima

8

Telšių rajono biologijos ir gamtos mokslų  olimpiada

6b

Vargalis Lukas

3

Gureckienė Živilė

8a

Bomblauskas Rokas

1

Gureckienė Živilė

9

Rajono geografijos olimpiada

IIIa

Brazlauskaitė Aistė

3

Laima Uosytė

10

Telšių rajono geografijos olimpiada „Mano gaublys“

 

6b

Višniauskaitė Gerda

2

Laima Uosytė

6b

Varkalys Gytis

3

Laima Uosytė

7a

Rusys Irmantas

1

Laima Uosytė

8b

Lukšas Daumantas

2

Laima Uosytė

8a

Čirvinskas Dominykas

2

Laima Uosytė

8b

Kazalupskis Justas

3

Laima Uosytė

II

Alekveravičius Gedas

1

Laima Uosytė

11

Rajono istorijos olimpiada

IVb

Narmontas Paulius

3

Piktužytė Gitana

IIb

Rupeikytė Greta

3

Piktužytė Gitana

12

Rajono technologijų olimpiada

7a

Bubulaitė Dominyka

1

Krajinskienė Marija

7b

Mockutė Radvilė

3

Krajinskienė Marija

8b

Beržytė Gabija

3

Krajinskienė Marija

Ib

Šimkevičiūtė Mažvydė

2

Krajinskienė Marija

IIb

Tamošauskaitė Gabija

3

Krajinskienė Marija

IIIa

Gintalaitė Gintarė

1

Krajinskienė Marija

IIIa

Brazlauskaitė Aistė

2

Krajinskienė Marija

IIIa

Milaševičius Jokūbas

1

Krajinskienė Marija

13

Rajono dailės olimpiada

IIa

Žalpytė Gabrielė

1

Krajinskienė Marija

IIIa

Giedraitė Emilija

3

Kaziukonė Ligita

 

Konkursai

 

1

Paroda konkursas „Meškos ženklai Žemaitijoje“

IV

Pociūtė Neda

1

Krajinskienė Marija

III

Gintalaitė Gintarė

2

Krajinskienė Marija

II

Žalpytė Gabrielė

3

Krajinskienė Marija

2

Nacionalinis kritinio mąstymo ir

problemų sprendimo konkursas

Ia

Martinkus Arnas

geriausiai atliko

užduotis iš

savo gimnazijos tos klasės mokinių

 

IIa

Kumža Gytis

IIa

Akavickytė Saulė

8a

Perskaudas Gustas

7a

Rusys Irmantas

6a

Mušinskas Rapolas

5b

Opulskytė Ugnė

3

 

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

 

6-10 kl.

9 mokiniai

pateko į rajono dešimtuką

Ubartienė Aurelija

 

1 mokinys

pateko į rajono dešimtuką

Daukšaitė Jurgita

 

1 mokinys

pateko į rajono dešimtuką

Kungienė Danutė

4

Rajono Meninio skaitymo konkursas

7b

Urbonaitė Grita

2

Ežerskienė Kristina

IVb

Zebleckytė Gabija

2

Narmontienė Gražina

IIIb

Šniaukštaitė Gabija

1

Gustienė Gaiva

5

Lietuvos respublikinio meninio skaitymo konkurso zonos etapas

IIIb

Šniaukštaitė Gabija

2

Gustienė Gaiva

6

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo konkursas „Tavo žvilgsnis“ (teksto vertimas iš užsienio  kalbos)

 

Salominaitė Augustė (vok.)

geriausiai išverstas tekstas iš anglų, vokiečių ar rusų kalbų.

Juknevičienė Vilija

 

Liasauskytė Eva (anglų)

Normantienė Jūratė

 

Ulbaitė Greta (rusų)

 

 

Juškevičius Hubertas (vok.)

Juknevičienė Vilija

 

Vaitkevičiūtė Ineda (rusų)

Beinorienė Marytė

 

Jauga Kasparas (rusų)

 

 

Krasauskas Linas (anglų)

Normantienė Jūratė

 

Juškevičiūtė Simona (vok.)

Juknevičienė Vilija

 

Kniuraitė Urtė (rusų)

 

 

Saročkaitė Viltė (rusų + iliustracija)

 

7

Respublikinio anglų kalbos konkurso rajono etapas

IIa

Baltmiškytė Meda

2

Vitkuvienė Zita

8

Tarptautinis konkursas „Olimpis“

 

5 mokiniai

I laipsnio diplomas

Krasauskienė Sonata

 

1 mokinė

I laipsnio diplomas

Viktoravičienė Laima

 

4 mokiniai

I ir II laipsnio diplomai

Normantienė Jūratė

 

11 mokinių

I ir II laipsnio diplomai

Šimulienė Laima

 

11 mokinių

I ir II laipsnio diplomai

Ubartienė  Aurelija

 

1 mokinys

I laipsnio diplomas

Daukšaitė Jurgita

 

6 mokiniai

I ir II laipsnio diplomai

Kungienė Danutė

 

8 mokiniai

I ir II laipsnio diplomai

Gureckienė Živilė

 

5 mokiniai

I ir II laipsnio diplomai

Žvirblis Vaidotas

9

Tarptautinis piešinių konkursas „Balta pasaka“

IIIa

Ubartaitė Ugnė

Nugalėtoja

Kaziukonė Ligita

10

Tarptautinis šokio konkursas „Baltic Amber“ Suvalkuose (Lenkija).

 

22 mokiniai (gatvės šokio grupėje)

1

Valatkienė Jūratė

Sporto pasiekimai

1

Šachmatų varžybos

8b

Stonytė Akvilė

1

Norvilienė Laima

2

Rajono berniukų salės futbolo varžybos 5x5

7b

3 mokiniai

1

Norvilienė Laima

3

Šalies berniukų salės futbolo varžybos 5x5

 

berniukų komanda

4

Gaurylius Tomas

4

Lietuvos mokyklų „Lady Golas“ žaidynės salės futbolo 5x5 varžybos

 

 

3

Gaurylius Tomas

5

Lietuvos mokyklų „Iššūkis Golas“ žaidynės

 

 

1

Gaurylius Tomas

6

Berniukų tarpzoninės stalo teniso varžybos

 

 

1

Gaurylius Tomas

7

Rajoninės kvadrato varžybos

 

berniukų komanda

2

Norvilienė Laima

Atnaujinta: 2021-04-10
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.55 - 10.40
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 11.55 - 12.40
  • 6. 12.50 - 13.35
  • 7. 13.45 - 14.30
  • 8. 14.35 - 15.20