• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mokinių, priimamų į gimnaziją nuo 2017-09-01, sąrašas

MOKINIŲ, PRIIMAMŲ NUO 2017-09-01, SĄRAŠAS

1a klasės mokinių sąrašas

Eil.    Pavardė           Vardas
Nr.
1.     Austys             Simonas
2.     Avelytė            Karina
3.     Brančelis           Matas
4.     Dargužis           Tadas
5.     Dichavičiūtė       Urtė
6.     Gedminaitė       Guoda
7.     Gintilas             Armandas
8.     Grigola             Vykintas
9.     Jesevičiūtė       Lėja
10.     Kairytė           Emilija
11.   Kiršinas            Nedas
12.   Kumža             Edvinas
13.   Kundrotas        Paulius
14.   Meškauskaitė    Monika
15.   Milašiūtė           Urtė
16.   Purauskytė       Viltė
17.   Ramašauskaitė   Gustė
18.   Rekašius           Gabrielius
19.   Simaitis             Augustas
20.   Songailaitė        Ieva
21.   Stankevičiūtė    Ugnė
22.   Šapas               Erlandas
23.   Šarkevičiūtė      Jorūnė
24.   Šimkus             Vykintas
25.   Šiuškaitė           Ugnė
Klasės vadovė           Aistė Mileikienė

1b klasės mokinių sąrašas

Eil.     Pavardė              Vardas
Nr.
1.     Aleksandravičius   Dovydas
2.     Arys                   Arminas
3.     Balsevičius          Kipras
4.     Berenytė           Beatričė
5.     Bytautas            Ąžuolas
6.     Druskinytė          Urtė
7.     Gelžinis              Nojus
8.     Jonušaitė           Lora
9.     Kaminskaitė        Ula
10.   Kontrimaitė        Sofija
11.   Martinkus          Ignas
12.   Martinkutė        Augustė
13.   Mikalauskas        Nojus
14.   Paninas             Matas
15.   Pranauskaitė     Elvina
16.   Raudytė           Iveta
17.   Rekašius          Tomas
18.   Rupkus            Mantas
19.   Sukauskaitė     Adrija
20.   Tilvikas            Lukas
21.   Vaičius            Mantvydas
22.   Varpiotaitė      Viltė
23.   Vikniūtė          Toma
24.   Zubavičiūtė     Justė
Klasės vadovė        Ona Staigienė

3a klasė
1. Gumuliauskas Aidas

5a klasė
1. Bubilaitė Dominyka
2. Jurkus Gabrielius
3. Lukošiūtė Daniela
4. Rusys Irmantas
5. Sempukaitė Skaistė
6. Stasiulytė Agnė Gabrielė

5b klasė
1. Alosi Cristina
2. Bagočius Klaidas
3. Kungytė Emilija
4. Sabaliauskaitė Emilija
5. Varnelytė Emilija
6. Zaveckytė Agnė

6b klasė
1. Janušas Romualdas

7a klasė
1. Beniušytė Gabija

7b klasė
1. Žukauskaitė Viltė

8a klasė
1. Baltmiškytė Adrija
2. Baltmiškytė Meda

8b klasė
1. Alekveravičius Gedas

Ia klasė
1. Bagdonas Edvardas
2. Barsytė Emilija
3. Gabalis Ignas
4. Garbaliauskas Matas
5. Jarutis Dovydas
6. Ubartaitė Ugnė

Ib klasė
1. Čejauskaitė Goda
2. Gaižauskas Ignas
3. Gricius Martynas
4. Ivoškus Dovydas
5. Žajančauskas Rimvydas

IIIb klasė
1. Alšauskas Justinas
2. Domkus Aivaras
3. Slavinskaitė Urtė
4. Vasilevičiūtė Rūta