• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
load more hold SHIFT key to load all load all

Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija - #BEACTIVE projekte

Jau penktus metus Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijoje choreografijos mokytoja Jūratė Valatkienė rengia Europos komisijos vykdomos iniciatyvos projektą „ #BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2019“.  Pagrindinės jo organizatorės yra Lietuvos asociacijos - „Gimnastika visiems“ ir „Būk aktyvus“.

Rugsėjo 27 dieną gimnazijos pradinių klasių mokytojos: Birutė Narmontienė, Lina Narvydienė, Rasa Kasparavičienė, Onutė Staigienė, Aistė Mileikienė, Ingrida Batavičienė, Kristina Būtienė, kartu su visuomenės  sveikatos specialiste Aurelija Danupaite pakvietė mokinius dalyvauti projekte ir įsitraukti į netradicinę judėjimo veiklą – šokio pamoką, kurią vedė gimnazijos choreografijos mokytoja Jūratė Valatkienė. Sporto aikštelėje ji mokė dalyvius šokti specialiai Europos sporto savaitei choreografės Neringos Staškūnienės sukurtą šokio kompoziciją. Įdomu tai, kad  Lietuvoje dalyvaujančios organizacijos šoko skirtingu laiku, bet vienodai, laikantis sukurtų šokio žingsnių ir derinių.
      Choreografijos mokytoja visiems bendruomenės dalyviams priminė, kad šis projektas - tai puikus būdas kiekvienam  stiprinti savo sveikatą,  pagerinti savijautą ir  ugdytis nuostatą aktyviai bei įdomiai gyventi, kūrybingai planuoti savo laisvalaikį.