• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

VĖL BANDOME SUVOKTI MOTINĄ TĖVYNĘ

Artėjant valstybės atkūrimo dienai Vincento Borisevičiaus gimnazijoje geografijos mokytoja Laima Uosytė organizavo „Šauniausio moksleivio“ (5-8 klasių) konkursą, skirtą šiai šventei paminėti. Konkurso dalyviai rungėsi atskleisdami savo žinias matematikos, biologijos, geografijos, istorijos, kūno kultūros, muzikos srityse, spęsdami kryžiažodžius. Taip pat jie kūrė eilėraščius Tėvynės tema. Mokyklos muzikantai susirinkusiems į konkursą parodė meninę programėlę. “Šauniausia moksleive“ išrinkta Gabija Būtaitė (5a klasė). Antroji vieta atiteko Linai Jurkutei (8b klasė), o trečioji –Lukui Pocevičiui (6a klasė).
Vasario 16-osios išvakarėse gimnazijoje įvyko šios dienos iškilmingas paminėjimas. Gimnazistų ir mokytojų dvasią, kaip ir kitomis progomis, kėlė išminties ir taurumo kupina gimnazijos kapeliono prelato Juozo Šiurio šventinė kalba. Istorikės Janinos Bucevičiūtės pranešimas buvo ne tiktai turiningas, bet ir išradingai pritaikytas klausytojui. Nuo „meilės šventės“ Valentino dienos ji perėjo prie meilės kitiems – mūsų Tėvynei, dvidešimčiai vyrų, pasirašiusių Lietuvos nepriklausomybės aktą.
Lietuvių kalbos mokytojos Elenos Šidlauskienės skaitovų Monikos Remezaitės (IVa klasė) ir Pauliaus Miečiaus (IIIa klasė) skaitomi poetiniai žodžiai apie Tėvynę liejosi iš pačių jų širdžių gelmių - kaip ir Juozo Rimeikos (IIIb klasė) atliekama daina „Atsidūsėjimas“ bei Raimondos Ruibytės (IIIb klasė) saksofonu pagrota pjesė ( dainininko ir muzikantės vadovė Elena Martinkienė).
Šventę užbaigė gimnazijos direktorius Robertas Ežerskis.