• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Svečiai iš Vokietijos

Trečiadienį, gegužės devintąją, mūsų gimnazijoje lankėsi svečiai iš Vokietijos Gronau Epe miesto. Visuomeninės paramos organizacijos „Bund ohne Namen“ atstovams, vadovaujamiems Ernst Hessling, gimnazijos mokiniai parodė trumpą programą. IIIa gimn. klasės mokinė Karina Augucevičiūtė griežė smuiku, šeštokės Gabija Būtaitė ir Dominyka Vaičekauskaitė padainavo „Guten Morgen- Küsschenlied” („Labas rytas - bučinio daina“), abiturientė Dovilė Sausdrovaitė skambindama gitara atliko dainą „Jeden Tag geschehen Wunder“ („Kiekvieną dieną vyksta stebuklai“), septintokės Viktorija Meškytė, Kornelija Šmukštaitė, Julia Peter ir Evelina Kesminaitė parodė lėlių spektaklį „Im Wald“ („Miške“). Svečiai apžiūrėjo mokyklą, turėjo galimybę pasidžiaugti Europos dienos renginiu, tą dieną organizuotu mūsų gimnazijoje, paragauti įvairių Europos šalių patiekalų.