• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Informacija apie mokinių priėmimą

Dar yra laisvų vietų:
Pradinio ugdymo pakopa:

2 klasė – 3 vietos;
3 klasė – 1 vieta;

Pagrindinio ugdymo pakopa:

5 klasė – 1 vieta;
I gimnazijos klasė – 1 vieta;
II gimnazijos klasė – 1 vieta;

Vidurinio ugdymo pakopa:

III gimnazijos klasė – 4 vietos;
IV gimnazijos klasė – 5 vietos.

Mokinių, priimamų į gimnaziją nuo 2013-09-01, sąrašą galima pažiūrėti čia:

 

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Klasė

Iš kur

1

Žutautas Mantvydas

2b

„Kranto“ pagr. mokykla

2

Balevičiūtė Justė

5a

„Saulėtekio“ prad. mokykla

3

Baltutis Edvinas

5a

„Germanto“ pagr. mokykla

4

Dudarytė Ugnė

5a

„Saulėtekio“ prad. mokykla

5

Dudarytė Viltė

5a

„Saulėtekio“ prad. mokykla

6

Keinytė Karina

5a

„Kranto“ pagr. mokykla

7

Lipskis Kornelijus

5a

Viešvėnų pagr. mokykla

8

Navašinskas Germantas

5a

„Germanto“ pagr. mokykla

9

Žutautaitė Arvaidė

5a

„Kranto“ pagr. mokykla

10

Griciutė Gabrielė

5b

Šiaulių sanator. mokykla

11

Kasperavičius Eimantas

5b

Ubiškės pagr. mokykla

12

Motuzaitė Monika

5b

„Atžalyno" pagr. mokykla

13

Šlentnerytė Ieva

5b

„Atžalyno" pagr. mokykla

14

Valiutė Bernadeta

5b

„Saulėtekio“ prad. mokykla

15

Jokubauskas Mantas

6a

„Kranto“ pagr. mokykla

16

Stonkus Mindaugas

7b

„Atžalyno" pagr. mokykla

17

Bagdonaitė Raimonda

8b

„Ateities“ pagr. mokykla

18

Juškaitė Simona

8b

„Ateities“ pagr. mokykla

19

Juškevičius Jokūbas

8b

Žarėnų „Minijos" vid. m.

20

Meškauskaitė Dovainė

8b

Nevarėnų vid. mokykla

21

Kulikauskaitė Viktorija

8b

„Kranto“ pagr. mokykla

22

Petrulevičiūtė Ignė

8b

„Germanto“ pagr. mokykla

23

Vagnoriūtė Skirmantė

8b

„Ateities“ pagr. mokykla

24

Čekaitė Kornelija

Ia

„Kranto“ pagr. mokykla

25

Račkauskis Edvinas

Ia

„Atžalyno" pagr. mokykla

26

Gudonytė Karolina

Ib

„Kranto“ pagr. mokykla

27

Juškaitė Mantvydė

Ib

„Kranto“ pagr. mokykla

28

Ronkutė Rosita

Ib

„Kranto“ pagr. mokykla

29

Petkevičiutė Akvilė

IIa

Šiaulių sanator. mokykla

30

Andrėjevaitė Samanta

IIIa

„Ateities“ pagr. mokykla

31

Berenytė Lauryna

IIIa

„Ateities“ pagr. mokykla

32

Jarmontavičius Arūnas

IIIa

Buožėnų pagr. mokykla

33

Jonavičiūtė Viktorija

IIIa

Buožėnų pagr. mokykla

34

Leinartaitė Samanta

IIIa

„Ateities“ pagr. mokykla

35

Paškauskytė Simona

IIIa

„Kranto“ pagr. mokykla

36

Sirius Egidijus

IIIa

Buožėnų pagr. mokykla

37

Stanys Antanas

IIIa

Buožėnų pagr. mokykla

38

Aušinskis Aivaras

IIIb

„Atžalyno" pagr. mokykla

39

Meškauskis Vygaudas

IIIb

„Atžalyno" pagr. mokykla

40

Petkevičiutė Gabrielė

IIIb

„Atžalyno" pagr. mokykla

41

Redeckis Silvestras

IIIb

Eigirdžių pagr. mokykla

42

Stonkutė Dovilė

IIIb

„Atžalyno" pagr. mokykla

43

Šniolis Lukas

IIIb

„Atžalyno" pagr. mokykla

44

Vaičiulytė Dominika

IIIb

„Atžalyno" pagr. mokykla

45

Vasiliauskas Simonas

IIIb

„Atžalyno" pagr. mokykla