• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Naktis mokykloje 2016

Trečią kartą mūsų gimnazijoje vyko „Naktis mokykloje“. Gavę tėvelių  sutikimus  gimnazistai rinkosi į linksmiausią metų renginį.

Tąnakt vyko „Mis rinkimai“, „Karaokė“,  savigynos mokymai, šokiai, grojo net keturios grupės „Davai Žiliau“, „O, Goda“, „Red Band“, „Litroll“. Mokiniai, kurie norėjo ramiai leisti laiką, žiūrėjo kino filmus, su draugais žaidė stalo žaidimus ar kavinukėje šnekučiavosi gerdami žolelių arbatą. Aktyviausia  šiame renginyje buvo mokinių prezidentė Mantvydė su  visa  prezidentūros komanda. Kartu naktį leido ir Telšių „Žemaitės“ bei „Džiugo“ gimnazijų mokinių tarybos nariai, mokytojai Tomas Gaurylius, Laima Norvilienė, Saulius Damanskis, pavaduotoja Elena Martinkienė, Valdas Dargužis, Eugenijus Zakarauskas ir buvę mūsų gimnazijos abiturientai.