• 4
  • 5

Gimnazistai paminėjo Vasario 16-ąją

Vasario 11 dieną gimnazijos sporto salėje  vyko  sportinės varžytuvės, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Jas organizavo kūno kultūros mokytojai  Laima Norvilienė ir  Tomas Gaurylius. Į šias varžytuves susirinko gausus būrys jaunųjų atletų, kurie galėjo dalyvauti net keliose rungtyse.

Tritaškių konkurse  nugalėtoju tapo  A. Činskis , o prizininkais - E. Pocius ir Š. Karpuchinas. Merginų  tarpe taikliausia buvo S. Pociutė. Baudų metimo į krepšį  turnyro nugalėtojais tapo N. Bagdonavičius, R.Šilinskaitė  ir G. Dargytė. Šuoliukų su šokdyne  per 30 sekundžių rungtyje  nepralenkiama buvo G. Miečiutė (95 kartai), 2-3 vietas pasidalijo R. Tamašauskaitė (81 kartas) ir G. Dobrovolskytė (78 kartai). Atsilenkimų  per 30 sekundžių rungtyje, aplenkusi 23 varžovus,  nugalėtoja tapo Ž.Špakauskaitė (39 kartai), o prizininkais - A. Šilinskas ir R.Šemeta (37 kartai).  Prisitraukimų  rungtyje pajėgiausi buvo D. Lengvinas, E. Pocius ir M. Juškevičius, o smiginio rungtyje taikliausi -  E. Baltutis ir K. Jogminaitė. Rankos lenkimo turnyre po atkaklios kovos stipriausią ranką pademonstravo  G.Austys, finale nugalėjęs  P. Narmontą. Mažajame finale  įveikęs N.Gustį, trečią vietą laimėjo  L. Krasauskas. Tarp mergaičių stipriausios buvo  G. Dargytė,  E. Giedraitė ir A. Darbutaitė. Renginio pabaigoje sportininkus pasveikino ir apdovanojo direktoriaus pavaduotoja Elena Martinkienė bei matematikos mokytoja  Jurgita Daukšaitė, o kūno kultūros mokytojai padėkojo gimnazistams   M. Jurgučiui, K. Dapšiui, M. Moliui ir D. Račiui už pagalbą šiose varžytuvėse.