• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stalo tenisininkai Lietuvos mokyklų žaidynių finale!

2016 m. kovo 4 dieną  Joniškio ,,Saulės” pagrindinėje mokykloje įvyko 2015-2016 m. m.  Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso tarpzoninės varžybos, į kurias susirinko 6 berniukų  komandos iš Joniškio, Vilniaus, Akmenės, Telšių, Kelmės ir Šilalės rajonų.

Varžybos vyko ratų sistema (kiekviena komanda sužaidė su visomis komandomis). Mūsų gimnazijos berniukų komandai atstovavo  Titas Mitkevičius (4b kl.), Nojus Gustys(6b kl.), Vincas Janušas(6b kl.) ir  Lukas Aukštakis (8a kl.). Šie sportininkai demonstravo puikų žaidimą, nes jie jau ketvirtus arba penktus metus stropiai  lanko Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo teniso treniruotes, jų treneris yra Remigijus Gustys. Laimėta net prieš 4 komandas:  Joniškio M. Slančiausko progimnaziją 3:1,  Akmenės gimnaziją 3:2, Pakražančio gimnaziją 3:0 ir  Laukuvos N. Vėliaus gimnaziją 3:0. Dėl I vietos telšiškiai  susikovė su Vilniaus S. Daukanto progimnazijos berniukais ir pralaimėjo rezultatu 0:3 . Telšiškiai  liko antri ir pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių  finalinį etapą , kuriame susikaus 4 pajėgiausios Lietuvos mokyklų komandos iš  Vilniaus, Panevėžio, Jonavos ir Telšių rajonų.
Nuoširdžiai dėkojame berniukams  už puikų psichologinį bei techninį pasiruošimą ir norą garsinti savo mokyklą visoje Lietuvoje, o Telšių sporto ir rekreacijos centro direktoriui Juozui Simanauskui,  Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistui Vygantui Macevičiui bei treneriui Remigijui Gusčiui  už  bendradarbiavimą vykstant į varžybas.
Lietuvos stalo teniso asociacijos varžybų kalendoriuje finalinis etapas yra numatytas gegužės 28 dieną Šiauliuose. Linkime sėkmės jauniesiems sportininkams  ruošiantis svarbiausiai akimirkai – kovoms dėl pajėgiausios šalies stalo teniso mokyklos vardo. 

Komandos vadovas   Tomas Gaurylius