• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Puikūs sportininkų pasiekimai!

Baigėsi Telšių rajono tarpmokyklinės komandinės ir asmeninės šaškių ir šachmatų varžybos.
Kovo mėnesį  Telšių „Džiugo“ gimnazijoje įvyko 2015-2016 m. m.  Lietuvos mokyklų žaidynių komandinių šaškių tarpmokyklinės Telšių rajono finalinės varžybos.

Jos vyko ratų sistema (kiekviena komanda žaidė su visomis komandomis). Mūsų gimnazijos 1-4 klasių komandai atstovavo  Artas Fabionas (3a kl.), Matas Jankauskas (4b kl.), Rokas Gaurylius (4b kl.) ir  Ugnė Beržanskytė (4b kl.). Mažieji šaškininkai 4:0 laimėjo žaisdami su Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos, Viešvėnų pagrindinės mokyklos sportininkais ir 0:4 pralaimėjo  ,,Atžalyno‘‘ pagrindinės mokyklos mokiniams. Sportininkai liko antri ir buvo apdovanoti sidabro medaliais bei II laipsnio diplomu. Ugnė asmeninėje įskaitoje užėmė III vietą.
    5-12 klasių varžybose mūsų gimnazijai atstovavo Aurimas Kaveckas (IIb kl.), Tomas Laucius (IIIb kl.), Deivydas Stankus (IVb kl.) ir Ernesta Beržanskytė (IVb kl.). Šaškininkai 4:0 laimėjo žaisdami su Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos sportininkais,  3:1 - su ,,Germanto“ pagrindinės mokyklos, 4:0 - su ,,Džiugo“ gimnazijos mokiniais ir pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių  finalinį etapą, kuriame balandžio 16 dieną Marijampolėje rungtyniaus  pajėgiausios Lietuvos mokyklų komandos. Asmeninėje įskaitoje nugalėtoju tapo Tomas, 2-3 vietas užėmė taip pat mūsų gimnazistai  Deivydas  ir Aurimas. Merginų tarpe Ernesta  laimėjo sidabro medalį.
   Vasario mėnesį įvyko 2015-2016 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių komandinių šachmatų tarpmokyklinės Telšių rajono varžybos. Jose puikiai žaidė Tomas Laucius (IIIb kl.), surinkęs 6,5 taško iš 7 galimų. Gerai komandoje žaidė  7a klasės mokinys Edvinas Baltutis (5,5 taško), Artas Fabionas (3,5 taško) ir IIIa klasės gimnazistė Viktorija Sadauskaitė (4 taškai). III vietą laimėjo ,,Džiugo“ gimnazija, II vietą - Žemaitės gimnazija, o mūsų gimnazijos komanda tapo varžybų nugalėtoja.   Asmeninėje įskaitoje vaikinų tarpe nugalėtoju pripažintas  Tomas Laucius, o Edvinas Baltutis užėmė II vietą. Merginų tarpe I vietą laimėjo Viktorija Sadauskaitė.

Komandos vadovas   Tomas Gaurylius