• 3
  • 4
  • 5

Mūsų šaškininkai penkti

Balandžio 16 dieną Marijampolėje, Rygiškio Jono gimnazijoje,  vyko 2015-2016 m. m.  Lietuvos mokyklų žaidynių šaškių  64-os finalinės varžybos, kuriose dalyvavo 25 komandos. Komandų dalyviai varžėsi 9 ratų šveicariška sistema ir rodė savo sumanumą bei ištvermę.

Telšių Vinceto Borisevičiaus gimnazijos komandai  atstovavo Tomas Laucius, Donatas Gustys, Aurimas Kaveckas ir Ernesta Beržanskytė. Jie  puikiai žaidė, nes treniruojasi ne tik gimnazijoje, bet ir pas šaškių trenerį Saulių Urboną. Mūsų  komanda  įveikė Elektrėnus, Kėdainius, Kretingą ir Kauną. Lygiosiomis sužaidė su Panevėžiu, Jurbarku, Kalvarija, Marijampole ir tik kartą pralaimėjo žaisdama su Vilniaus komanda. Sėkmingai startavę, tik viduryje truputį suklupę, bet sėkmingai finišavę mūsų gimnazijos sportininkai  užėmė penktą  vietą.  Šių žaidynių  nugalėtojais tapo Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, o prizines vietas užėmė Šiaulių Juliaus Janonio ir Kalvarijos gimnazijų komandos. Džiugu, kad vis daugiau jaunimo renkasi šį žaidimą, kuris lavina ne tik atmintį, bet ugdo ir loginį mąstymą.