• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prasminga konferencija

 Telšių tikybos mokytojų metodinė taryba balandžio 21 dieną Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje organizavo konferenciją „Dievo gailestingumas mano gyvenimo kelyje“.

Į ją pakvietė daug garbių svečių: Telšių rajono Švietimo skyriaus vedėją Danutę Mažeikienę, prelatą Juozą Šiurį, kunigą Darių Trijonį, katechetinio centro vyr. metodininkę Margaritą Petrauskaitę. Renginyje pranešimus skaitė 6-IV klasių mokiniai iš 15 mokyklų. Pranešimą „Dievo Gailestingumo šventovė Vilniuje“ skaitė ir mūsų gimnazijos mokinės Gabija Zebleckytė bei Gabija Kalinauskytė, kurioms pasiruošti padėjo tikybos mokytoja Regina Kumžienė. Šios konferencijos pabaigoje visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais bei simbolinėmis dovanėlėmis. Padėkos raštais apdovanoti ir 1-5 klasių mokiniai, kurie dalyvavo piešinių konkurse „Dievo gailestingumas mano rankose“. Iš daugybės piešinių atrinkti geriausi, tarp kurių ir mūsų gimnazijos 5b klasės mokinio Nojaus Magžausko darbas. Mokinys pelnė nugalėtojo diplomą.