• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Įspūdinga kelionė laivu

Gegužės 24 dieną Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos 4a klasės mokiniai kartu su tėveliais ir mokytoja Kristina Būtiene plaukė laivu į gražiausią Lietuvos miestelį Nidą.

Ekskursijos dalyviai, kurie pirmą kartą atvyko į Nidą, buvo pakviesti susiburti į vieną didžiulį būrį ir prisiekė, kad joje lankysis bent kartą per metus. Mokytoja  Kristina įteikė po gintaro gabalėlį ir visas būrys buvo apšlakstytas vandeniu. Vėliau ketvirtokai pasidarė laivelius, sugalvojo savo norus ir  paleido į jūrą, aplankė Parnidžio kopa, ant kurios stūkso saulės laikrodis. Grįžtant  iš kopų vaikams  suorganizuota viktorina, patikrintos jų žinios apie šią gyvenvietę Kuršių nerijoje. Vėliau išvykos dalyviai apžiūrėjo Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių pagalbos bažnyčią, kurioje pradinukai padėkojo Dievui už gerą orą ir prelatui Juozui Šiuriui už  ledus,  Nidos evangelikų liuteronų bažnyčią ir greta esančias kapines, kur visi sužinojo, kad iš medžio padaryti antkapiai vadinami paminklais – krikštais. Grįždami namo visi žavėjosi nuostabia gamta, įspūdingais vaizdais, žaidė įvairius žaidimus, turėjo įminti daug minklių. Kelionės pabaigoje tėveliams ir vaikams suorganizuotas dainų konkursas „Kas žino daugiau dainų?“, kurį laimėjo vaikai.
         Visiems buvo linksma ir smagu, nors tai ir paskutinė išvyka, kurią atsisveikindama su ketvirtokais surengė mokytoja Kristina Būtienė.