• 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mūsų gimnazijos sportininkai laimėjo I vietą Telšių rajono lengvosios atletikos keturkovės varžybose.

2016 m.  gegužės  10 dieną  Telšių sporto ir rekreacijos centro stadione  vyko 2016 m. m. Lietuvos   mokyklų žaidynių( 2002 metų gimimo ir jaunesnių mokinių) lengvosios atletikos varžybos.  Telšių V. Borisevičiaus gimnazijos mergaičių komandai (vad. Laima Norvilienė)  atstovavo  Ugnė Pagojutė(5a), Saulė Akavickaitė(6a), Rugilė Tamašauskaitė(6b), Žemyna Špakauskaitė(7b), Modesta Jaruckytė(7b) ir Monika Motuzaitė(7b).

Monika keturkovės varžybose  surinko 259 taškus ir tapo nugalėtoja individualioje įskaitoje .  Varžybose III vietą užėmė Viešvėnų pagrindinė m-kla (770 taškai)), II vietą laimėjo  Kranto progimnazija(1164 taškų) ir čempionėmis tapo Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos sportininkės(1176 taškai).  Berniukų komanda (vad. Laima Norvilienė) surinko 968 taškus ir aplenkusi visas varžoves komandas,  taip pat laimėjo I vietą ir kartu su mergaičių komanda  pateko  į tarpzonines varžybas Kuršėnuose.  II ir III vietas užėmė atitinkamai Kranto progimnazija(926 taškai) ir  Germanto pagr. m-kla(737). Gimnaziją atstovavo Linas Krasauskas(6b),  Nojus Gustys(6b), Paulius Ašmontas(7a), Eimantas Bumblauskas(7a), Paulius Martinkus(7b) ir 206 taškus surinkęs  Kipras Keliauskas(7b), kuris individualioje įskaitoje laimėjo bronzos medalį.