• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pagrindinis prizas – mūsų gimnazijos mokinei

   Gruodžio 2 dieną Žemaičių muziejuje „Alka“ vyko   regioninio žemaitiškos kūrybos bei žemaitiškų skaitymų konkurso „Rokoukimies ėr korkiam žemaitėška“ finalas. Į šį renginį buvo pakviesti ir mūsų gimnazijos mokiniai: penktokas Daumantas Lukšas (mokyt. Daiva Mizgerienė), šeštokė Juventa Zaveckytė (mokyt. Kristina Ežerskienė), pirmokė gimnazistė Vykinta Bagužaitė, (mokyt. Sonata Krasauskienė) ir antrokė gimnazistė Greta Norvaišaitė  (mokyt. Kristina Ežerskienė).

Visi jie kūrė poezijos ar prozos tekstus gimtąja tarme. Finaliniame renginyje jaunieji autoriai savo kūrinėlius raiškiai perskaitė. Jų pasirodymus vertino kompetentinga komisija. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir padėkos raštais, o laureatai – dar ir specialiais suvenyrais. Džiaugiamės, kad  konkurse antrąją  vietą laimėjo jau pekerius metus jame dalyvaujanti Juventa Zaveckytė, o Greta Norvaišaitė  laimėjo pagrindinį konkurso prizą – piniginę premiją. Sveikiname nugalėtojas ir jų mokytoją Kristiną Ežerskienę!
Pradinių klasių etnokultūros būrelio, kuriam vadovauja  mokytoja Birutė Narmontienė,  septyni  vaikai taip pat dalyvavo  regioniniame konkurse ,,Rokoukemies ir korkem žemaitėška“. Žemaitiškos kūrybos konkurse pirmąją vietą laimėjo Urtė Višniauskaitė, trečiąją – Tadas Vasiliauskas, abu 2b klasės mokiniai.  Žemaitiškus kūrinėlius geriausiai perskaitė ketvirtokė Urtė Kniuraitė, trečiąją vietą laimėjo jos bendraamžė Augustė  Girdvainytė. Puikiai savo kūrybą pristatė ir antrokės  Ugnė Opulskytė, Justė Neštaitė, Emilija Jokšaitė.