• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akcija „Padovanok knygą bibliotekai“

Antrus metus iš eilės mūsų gimnazija dalyvauja Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje akcijoje „Knygų Kalėdos“. Pasak  Prezidentės, ši akcija yra šventinio stebuklo dalis, nes visos geros knygos daro stebuklus.

Jos keičia žmogaus gyvenimą – padeda jam atsakyti į klausimus, spręsti problemas, kovoti už savo teises. Gruodžio 5 dieną mokinių prezidentūra ir žurnalistai gimnazijos bendruomenei nuotaikingai  paskelbė akcijos „Padovanok knygą bibliotekai“ pradžią (mokiniams talkino mokytojos Ramunė Šemetienė ir Kristina Ežerskienė). Pernai šios akcijos metu mūsų gimnazijos bibliotekai buvo padovanotos 27 naujos knygos. Šiemet taip pat visus  bendruomenės narius maloniai  kviečiame  iki sausio 6 dienos  dovanoti knygas.

Gabija Sabeckytė, Gabija Kasparavičiutė, IIa klasės mokinės