• 3
  • 4
  • 5

PIRMIEJI NUGALĖTOJAI PAAIŠKĖJO TELŠIUOSE

Pirmaisiais Pradinukų futbolo lygos nugalėtojais tapo Telšių jaunieji futbolininkai. Gegužės 11-ąją Telšiuose vyko regiono finalinio ketverto turnyras, kuriame triumfavo Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos komanda „Šėlsmas 2017“. Ši komanda, vadovaujama mokytojo Tomo Gauryliaus, finaliniame etape iškovojo visas tris pergales ir tapo absoliučia pirmojo sezono Pradinukų lygos rekordininke, nes jame iškovojo net penkiolika pergalių iš tiek pat galimų.

Renginio metu turnyro organizatoriai išrinko aktyviausius sirgalius. Čia, kaip ir dera čempionų komandos fanams, taip pat laimėjo Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos atstovai, kurie stadione aistringai palaikė savo komandą. Jiems dovanų atiteko maisto papildai „VitironKids“. Gimnazijos komanda  buvo apdovanota „Hummel“ sportinės aprangos komplektu, sulčių gėrimu „Elmenhorster Vita Tigras“. Sveikiname komandą ir sirgalius!