• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sveikinimai mūsų pradinukams

Kovo 27 d.  gimnazijos pradinių klasių rinktinė dalyvavo pirmą kartą organizuotose tarprajoninėse šaškių asmeninėse ir  komandinėse varžybose ,,Auksinė šaškė 2018“. Renginį organizavo Telšių rajono savivaldybė ir Telšių SRC. Sportinės varžybos vyko Telšių ,,Atžalyno“ progimnazijoje, kurioms teisėjavo šaškių treneris Saulius Urbonas. Varžybos buvo vykdomos sporto turnyrų organizavimo 6 ratų  šveicariška sistema.

Po atkaklių ir permainingų kovų mūsų gimnazijos sportininkai laimėjo antrą vietą, nusileidę tik 2017 m. (sezono)  Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojams Telšių ,,Atžalyno“ progimnazijos komandai (treneris Saulius Urbonas). Bronzos medalius laimėjo Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komanda ( treneris Saulius Jogminas). Asmeninėje įskaitoje mūsų mokiniai Liudas Urbanavičius (3a) ir Augustė Girdvainytė (3b) užėmė trečiąją vietą. Komandoje sėkmingai žaidė Ugnius Vilnius ir Matas Songaila - 4b klasės moksleiviai. Už didelį palaikymą pasiruošiant šaškių turnyrui komandos treneris mokytojas Tomas Gaurylius dėkingas pradinių klasių mokytojoms Birutei Narmontienei, Ramunei Šemetienei ir Ingridai Batavičienei.