×

Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client330/web428/web/images/stories/2018/20180514
×

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2018/20180514
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Netradicinė pamoka gaisrinėje „Būk saugus, mokiny!“

Gegužės  14 d.  2b klasės mokiniai su mokytoja Rasa Kasparavičiene lankėsi Telšių priešgaisrinės saugos valdyboje, kur antrokams buvo pravesta prevencinė  pamoka „Būk saugus, mokiny“.  Valstybinės priešgaisrinė priežiūros vyriausiasis specialistas Robertas Kaveckis ir civilinės saugos specialistė Regina Armalienė  supažindino  antrokus su saugaus elgesio taisyklėmis buityje, gamtoje, prie vandens telkinių, papasakojo, kaip elgtis su pavojingomis cheminėmis medžiagomis.  Antrokai sužinojo,  kokių atsargumo  priemonių imtis  kilus gaisrui, norint išvengti  skaudžių pasekmių.

{gallery}2018/20180514{/gallery}Bene didžiausią įspūdį vaikams paliko  didelės raudonos ugniagesių mašinos, kuriose jie galėjo pasėdėti, apžiūrėti esančią įrangą.  Ugniagesiai      pademonstravo gaisrininkų aprangą, papasakojo, kokius atlieka gelbėjimo darbus. Mokinius ypač nustebino, kad ugniagesiai – gelbėtojai turi mokėti teikti pirmąją medicinos pagalbą nukentėjusiesiems, kad vyksta ieškoti nuskendusių žmonių, gelbėja skęstančiuosius.Šis susitikimas suteikė ne tik informacijos apie gaisrininko profesiją, bet ir žinių. Antrokai suprato, kad saugus elgesys turi tapti elgesio norma ir gyvenimo būdu!