• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaunieji futbolininkai – Telšių apskrityje treti

Futbolas – populiariausias sportinis žaidimas  pasaulyje, o pradinių klasių  moksleivių komandų futbolo turnyras „Pradinukų lyga“ yra, ko gero, smagiausias tiek mažiesiems žaidėjams, tiek aistruoliams.

Lietuvos futbolo federacija, siekdama suteikti galimybę  kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį  žaidžiant futbolą, organizuoja Lietuvos mokyklų 1-4 klasių moksleivių futbolo turnyrą „Pradinukų lyga“. „Pradinukų lygos“ vizija – aktyvaus laisvalaikio užsiėmimas mokykloje, į kurį aktyviai įsitraukia kiekvienas pirmų-ketvirtų klasių moksleivis, o pats renginys tampa išskirtine švente kiekvienam jo dalyviui ir aistruoliui.  
    Mūsų gimnazijos komandai ,,Šėlsmas“ (treneris Tomas Gaurylius) atstovavo  antrokai Urtė Vaidilaitė, Justina Blaževičiūtė, Armantė Lukošiūtė, Arnas Pocius, Laurynas Buta, Rokas Žukauskas, Kajus Meškauskis, Kasparas Rubežius, Valdas Zaveckas,  trečiokas Vilius Pranauskas ir ketvirtokai Tijus Šverebas, Mija Kinčiūtė, Domilė Liutkutė, Matas Songaila, Kernius Palekas, Ugnius Vilnius bei geriausiu komandos žaidėju pripažintas Lukas Vargalis. Komanda „Šėlsmas“ Telšių rajone, įveikusi visus priešininkus, tapo nugalėtoja. Pradinukų lygos pusfinalyje dalyvavo 4 pajėgiausios komandos.  Pirmose rungtynėse mūsų komanda rezultatu 1:2 nusileido Mažeikių „Ventos“ progimnazijos komandai. Antrose rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0  laimėjo prieš Plungės „Babrungo“ pagrindinės mokyklos futbolininkus. Trečiose rungtynėse rezultatu 3:2 įveikė Telšių „Kranto“ progimnazijos komandą.  Mūsų, mažeikiškių ir plungiškių komandos surinko vienodai po 7 taškus, todėl užimtas vietas lėmė įmuštų ir praleistų įvarčių santykis.
    Sveikiname jaunuosius Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos sportininkus užėmus trečiąją vietą.