JFolder: :files: Kelias nėra aplankas. Kelias: /var/www/clients/client330/web428/web/images/stories/2018/20180518

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2018/20180518
  • 3
  • 4
  • 5

Sėkmingi lengvaatlečių startai Telšių rajono mokyklų varžybose

Gegužės 8 dieną vyko rajono 5-7 klasių moksleivių keturkovės varžybos. Kiekvienas sportininkas privalėjo atlikti po  4 rungtis: šuolis į tolį įsibėgėjus, kamuoliuko metimas į tolį, 60 m. bėgimas ir 500 m. bėgimas (merg.) bei  800 m. bėgimas (bern.). Komandinėje įskaitoje mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos užėmė  antrąją vietą. Gindami gimnazijos garbę, savo jėgų negailėjo Salomėja Dagytė  (7b) , Ema Baliutavičiutė (7a), Ugnė Pagojutė (7a), Liepa Akavickytė , Goda Gauryliutė (6b) , Gintarė Šiuškaitė, Paulius Pernarauskis (7a), Vilchelmas Šilingas (7a), Lukas Gaudiešius (6b), Kasparas Jauga (6b), Pijus Andrijauskas (6a) ir Mantas Kontvainis (7b).

{gallery}2018/20180518{/gallery}Asmeninėje įskaitoje sidabro medalininkais tapo 7 b klasės moksleivė Salomėja Dagytė ir 7 a klasės moksleivis Paulius Pernarauskis.
Gegužės 16 dieną vyko rajono  7-12 klasių moksleivių lengvosios atletikos rungčių čempionatas. Estafetėje 4 x 100 bėgime mergaičių komanda ( Ugnė Pagojutė, Salomėja Dagytė, Rugilė Dijokaitė , Ula Mikalčiūtė) po atkaklios kovos laimėjo bronzos medalius. Vaikinų komanda ( Linas Krasauskas, Antanas Krapauskas, Tomas Bumblauskis , Modestas Taujanskas) tapo šios populiariausios lengvosios atletikos  rungties čempionais. Asmeninėje įskaitoje įvairiose rungtyse aukso medalius iškovojo Salomėja Dagytė, Ugnė Pagojutė, Tomas Bumblauskis, Nojus Gustys, sidabro medalius – Rugilė Dijokaitė, Modestas Taujanskas, Nojus Gustys, Antanas Krapauskas, bronzos medalius – Audronė Keinytė ir Salomėja Dagytė. Sveikiname nugalėtojus.