• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rugsėjo 1- oji – Mokslo ir Žinių diena

    Saulėtą, tačiau jau rudeniškai vėsų penktadienio rytą kardeliais nešini moksleiviai, jų tėvai, mokytojai  rinkosi į Telšių Šv. Antano Paduviečio katedrą. Tradiciškai čia, Dievo namuose, mūsų gimnazija malda pradėjo  naujus mokslo metus.  Šv. Mišias aukojo  Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas.  Jis visiems susirinkusiesiems priminė, kad labai svarbu turėti viltį, saugoti tikėjimą, būti vieningiems bei mylėti savo gimnaziją. Taip pat  pristatė vietnamietį kunigą Pranciškų SDB, kuris ves mūsų gimnazijos bendruomenę tikėjimo keliu. Susirinkusieji meldėsi  už mokinius, mokytojus, sėkmingus naujus mokslo metus.

    Vėliau  šventė tęsėsi miesto amfiteatre. Čia vyko  šventinis Mokslo ir žinių dienos minėjimas, kurį organizavo mokytoja Ramunė Šemetienė. Nuskambėjus Lietuvos valstybės himnui sveikinimo kalbas tarė Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas, gimnazijos direktorius Robertas Ežerskis, Telšių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė, gimnazijos tarybos pirmininkė Ingrida Vaitiekienė, mokinių tarybos prezidentė Gustė Laukaitytė. Su Rugsėjo 1-ąja bendruomenę sveikino pirmokėliai bei  abiturientai. Visiems nuotaiką kėlė ir savo dainomis džiugino  naujasis mūsų gimnazijos istorijos mokytojas  italas Piercarlo Maria Manzo bei  6 kl. mokinys  Matas Dargužis.
    Po renginio visi puikiai nusiteikę skubėjo į gimnaziją, kur laukė pirmoji klasės auklėtojo pamoka.