• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dalyvavimas akcijoje „VISA LIETUVA ŠOKA 2017“

Rugsėjo 15 d. 18 val. Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos nariai kartu su kitais Lietuvos miestų ir miestelių gyventojais įsisuko į lietuviško šokio sūkurį. Į tradicinį liaudies šokį populiarinančią akciją “Visa Lietuva šoka” mūsų bendruomenė įsijungė jau trečią kartą.

Smagu, kad į Telšių Turgaus aikštę atėjo mokiniai, jų tėvai, mokytojai bei kiti  liaudies šokiui neabejingi bendruomenės nariai. Renginio metu buvo paskelbti respublikinės akcijos „Visa mokykla šoka“ diplomantai. Mūsų gimnazijos moksleiviams ir jų mokytojai Jūratei Valatkienei buvo įteiktas specialus prizas „Už žaismingiausią vakaronę“. Tikimės ir šiais metais dalyvauti respublikiniame folklorinių šokių konkurse ir siekti prizinių vietų.
      Dėkojame visiems, dalyvavusiems  akcijoje „Visa Lietuva šoka 2017“  ir taip prisidėjusiems prie savo krašto šokių sklaidos bei  išsaugojimo.

Šokio mokytoja metodininkė Jūratė Valatkienė