• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Padėkos vakaras gimnazijoje

2018 metų birželio 7 dieną mūsų gimnazijoje antrą kartą buvo surengtas Padėkos vakaras, kuriame už metų pasiekimus apdovanoti gabiausi, gimnazijos vardą rajone ir respublikoje garsinantys mokiniai, jų tėveliai bei mokytojai. Kaip sakė mokyklos direktorius Robertas Ežerskis, geriausi rezultatai pasiekiami tuomet, kai bendradarbiaujama. Tad šis vakaras – tai padėka ir šventė kiekvienam bei įvertinimas visai bendruomenei.

Renginio metu buvo  paskelbta 12 nominacijų, į kurias pretendavo 43 nominantai. Pirmoji nominacija „Metų olimpietis“ už aukštus pasiekimus olimpiadose įteikta gimnazistėms Gabijai Kasparavičiūtei, Rūtai Vasilevičiūtei, Gerdai Višniauskaitėi bei geografijos mokytojai  Laimai Uosytei už mokinių pasiekimus ir gimnazijos vardo garsinimą. Už iniciatyvumą, dalyvavimą moksleivių prezidentūros veikloje „Metų aktyviste“ paskelbta gimnazistė Samanta Dagytė. „Metų skaitytoja“  nominuota ketvirtos klasės mokinė Gerda Višniauskaitė. Už aktyvią sportinę veiklą ir aukštus pasiekimus rajone bei respublikoje „Metų sportininku“ išrinktas Nojus Gustys. „Metų padėjėjo“ statulėlė atiteko kapelionui kunigui Pranciškui. „Metų darbuotojos“ nominacija už pareigingai ir atsakingai atliekamą darbą bei gimnazijos įvaizdžio puoselėjimą atiteko gimnazijos buhalterei Dovilei Domkienei, o „Metų mokytojos“ – Kristinai Ežerskienei. Istorijos mokytojas Piercarlo Manzo gavo nominaciją „Metų profesinis pasiaukojimas“. Už „Metų projektą“  -  Lietuvos Nepriklausomybės Akto pasirašymo inscenizaciją „Diena, prikėlusi tautą naujam gyvenimui“ - įvertinimą gavo mokytojos Gitana Piktužytė bei Kristina Ežerskienė. Padėkos raštais už „Metų dosnumą“ apdovanoti tėveliai: Ieva Dovydauskytė, Živilė ir Arūnas Šlentneriai bei Ramunė Kovaitė. Renginio metu  savo pasirodymais nuotaiką kėlė gimnazijos merginų šokio kolektyvas (vadovė J. Valatkienė). Skambėjo ,,Muzikos studijos“ (vadovė  Ernesta Dargužienė), „Gitaros studijos“ (vadovas  Piercarlo Manzo) ansamblių  bei mūsų gimnazijos ,,Dainų dainelės” rajoninio ir zoninio konkurso laureatų atliekamos dainos. Šventės dalyviai ir svečiai pasidžiaugė subrandintais mokslo vaisiais ir gimnazistų pasiekimais.