• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akimirkos iš 5 -8 kl. vakaronės „Skrynios paslaptys“

Lapkričio 16 dieną 17 valandą į Telšių Vincento Borisevičiaus gimnaziją rinkosi 5 – 8 kl. mokiniai ir mokytojai. Tą vakarą aktų salėje vyko etnografinė vakaronė „Skrynios paslaptys“.

Kiekvienais metais renginį organizuoja choreografijos mokytoja Jūratė Valatkienė, jai talkina klasių vadovai. Ši etnografinė vakaronė, tapusi tradiciniu gimnazijos ir rajono renginiu, skyrėsi nuo ankstesnių. Šiųmetinio renginio tikslas -  supažindinti ne tik su mūsų krašto tradiciniais šokiais, bet ir su Lietuvos etninių mažumų kultūra bei jų tradiciniais valgiais.
       Vakaronę šventiška kalba pradėjo istorijos mokytojos Pjercarlo Manzo  ir pavaduotojas Simonas Baliutavičius. Gimnazijos šokio būrelio merginos atliko įžanginį ispanišką šokį, kuris renginiui suteikė ugningų, dinamiškų jausmų ir perkėlė visus į saulėtą vasarą.
      Kiekviena klasės komanda kartu su savo klasės vadovėmis: Gaiva Gustiene, Daiva Matuziene, Gitana Piktužyte, Kristina Ežerskiene, Gražina Narmontiene, Regina Kumžiene, Daiva Jurgaityte,  paruošė net po kelis etninių mažumų - totorių, romų, ispanų, ukrainiečių, žydų, lenkų, baltarusių ir, žinoma,  žemaičių - tradicinius  patiekalus.  6b ir 8b kl. mokinių komandos pamokė dalyvius žaidimų, o mokytoja Lina Mickevičienė kartu su savo auklėtiniais surengė klausimų ir mįslių viktoriną.
      Klasių vadovų bendradarbiavimas yra labai reikšmingas organizuojant vakaronę, nes tik komandinis darbas gali nulemti renginio kokybę. Todėl noriu nuoširdžiai padėkoti mokiniams ir klasių vadovams už kūrybingą pasiruošimą  ir padovanotas džiugias akimirkas mūsų gimnazijos bendruomenei. Choreografijos mokytoja J. Valatkienė