• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pradinukai - mažieji lektoriai

Lapkričio 28 d. Telšių „Germanto“ progimnazijoje vyko rajono pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencija „Aš galiu - gali ir tu“. Joje pranešimus skaitė net 6 mūsų gimnazijos mokiniai. 3a kl. mok. Dominyka Minasian kalbėjo tema: „Šokis, būgnai ir daina - man geriausia pramoga“ (mokinę konferencijai ruošė mokytoja Kristina Būtienė). Ji papasakojo,   kad jos mėgstamiausios veiklos yra dainavimas, šokiai ir grojimas būgnais. Iš pranešimo paaiškėjo, kad mergaitė sėkmingai  lanko šokių studiją „Divain“ ir gražiai dainuoja. Yra dalyvavusi respublikiniame „Dainų dainelės“ konkurse.

3b kl. mok. Marta Mitkevičiūtė pranešime „Mano vaikiškas spalvotas pasaulis" papasakojo apie meilę teatrui.  Ji lanko teatro studiją „Savi“, vaidina spektakliuose, dalyvauja miesto šventėse bei renginiuose. Konferencijos dalyviams labai patiko jos raiškiai deklamuojamas Z. Budrienės eilėraštis „Šimtametei Lietuvai“.
   3b kl. mok. Justina Blaževičiūtė ir Laurynas Buta kartu lanko futbolo treniruotes nuo 5 metų. Todėl abu sportininkai parengė kalbą tema: "Futbolas - mūsų gyvenimo dalis". Jie papasakojo, kad su komanda yra aplankę daug Lietuvos miestų ir žaidę net užsienyje- Latvijoje ir Ukrainoje. Pasigyrė, kad yra iškovoję daug asmeninių taurių ir medalių. 3 b klasės mokinius dalyvauti konferencijoje paskatino ir padėjo pasiruošti mokytoja Rasa Kasparavičienė.
4b kl. mok. Ugnė Opulskytė taip pat dalyvavo konferencijoje, nes ji atkakli sportininkė - lauko teniso žaidėja. Jos pranešimo tema buvo „Tik reikia noro“. Ugnė yra pelniusi daug apdovanojimų:
medalių, taurių ir statulėlių. Mergaitė ragino visus kuo daugiau sportuoti ir laisvalaikį praleisti aktyviai bei naudingai.
4b kl. mok. Urtė Višniauskaitė pristatyme „Aš galiu - ir tu gali“ pademonstravo gebėjimą groti smuiku. Urtei labai patinka muzikuoti, todėl ji aktyviai dalyvauja renginiuose ir konkursuose. Ketvirtokes konferencijai ruošė mokytoja Birutė Narmontienė.
   Mažiesiems lektoriams renginys labai patiko, nes jie turėjo galimybę papasakoti apie savo pomėgius,  paklausyti kitų pranešėjų, stebėti projektines veiklas, atlikti eksperimentus, kūrybinėse dirbtuvėlėse daryti įvairius dirbinius.
    Mokytojos šauniesiems savo mokiniams linki būti aktyviems, žingeidiems, tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.