• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pasiekimai

TELŠIŲ VINCENTO BORISEVIČIAUS GIMNAZIJA
KONKURSŲ, OLIMPIADŲ, SPORTO IR MENO PASIEKIMAI
2015 -2016 M.M.

Eil. Nr.

Konkursai, olimpiados, varžybos

Vieta

Mokytojas

1.

Chorų, ansamblių šventėje- konkurse „Betliejaus žvaigždė 1-4 klasių grupėje jaunučių choras „Pupa“

I

Kritina Būtienė

2.

Chorų, ansamblių šventėje –konkurse „Betliejaus žvaigždė“ I-IV klasių grupėje

I

Ernesta Dargužienė

3.

 IIIb klasės Robertą Sobutą  anglų kalbos rajoniniame etape užėmusį

I

Zita Vitkuvienė

4.

4a klasės Matą Dargužį, ir IIb klasės Jokūbą Juškevičių,  Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkurse „Dainų dainelė“ patekus į zoninį  turą

LR televizija

Kristina Būtienė

Ernesta Dargužienė

5.

Ig Rokas Sušinskas 49-osiosLietuvos mokinių biologijos olimpiados II etape

II

Živilė Gureckienė

6.

8 klasės Akvilė Monstytė Telšių rusų kalbos dailyraščio konkurse „Rašau: raidė, skiemuo, žodis“ 2016m.

III

Lena Miltenienė

7.

6b klasės Gabiją Tamašauskaitę Užgavėnių persirengėlių kaukių konkurse „Užgavieniu muona“

II

Marija Krajinskienė

8.

 6b klasės Gabrielę Pakalniškytę  Užgavėnių persirengėlių kaukių konkurse „Užgavienių muona“

III

Marija Krajinskienė

9.

IIIb klasės Laucių Tomą 2016 metų mokinių istorijos olimpiados „Mažoji Lietuva –istorinis Lietuvos regionas XVI-XIXa.“

III

Janina Bucevičė

10.

Ia klasės Gabiją Kasparavičiūtę 2016 metų mokinių istorijos olimpiados „Mažoji Lietuva  -istorinis Lietuvos regionas XVI-XIXa“.

II

Janina Bucevičė

11.

Ia klasės Roką Rusį 2016 metų mokinių istorijos olimpiados „Mažoji Lietuva –istorinis Lietuvos regionas XVI-XIX“.

III

Janina Bucevičė

12.

5a klasės Aistį Kavaliauską rajoninės matematikos olimpiadoje užėmusį

I

Aurelija Ubartienė

13.

8b  klasės  Gabiją Apūkaitę  rajoninės matematikos olimpiadoje užėmusią

I

Jurgita Daukšaitė

14.

6 klasės Gytį Kumžą rajoninėje technologijų olimpiadoje užėmusį

III

Saulius Damanskis

15.

7 klasės Bernadeta Valiutė rajoninėje technologijų olimpiadoje užėmusią

II

Marija Krajinskienė

16.

I klasės Gabija Sabeckytė rajoninėje technologijų olimpiadoje užėmusią

III

Marija Krajinskienė

17.

IV klasėsUgnė Žilevičiūtė rajoninėje technologijų olimpiadoje užėmusią

I

Marija Krajinskienė

18.

III klasės Julijonas Šileika rajoninėje technologijų olimpiadoje užėmusį

III

Marija Krajinskienė

20.

8a klasės Jovita Gečaitė  rajono rusų kalbos olimpiadoje užėmusią

III

Vilija Juknevičienė

21.

Ia klasės Gabija Kasparavičiūtė  rajoninėje geografijos  olimpiadoje užėmusią

III

Laima Uosytė

22.

IIb klasės Laura Bagočiūtė rajoninėje geografijos olimpiadoje užėmusią

I

Laima Uosytė

23.

Joniškio centras apdovanoja Lietuvos mokyklų žaidynių miesto vietovių mokyklų berniukų (gim. 2000m. ir jaunesni) tarpzoninėse stalo teniso varžybose iškovojus

II

Tomas Gaurylius

24.

7b klasės Ieva Šlentnerytė, rajono anglų kalbos olimpiadoje užėmusią

I

Zita Vitkuvienė

25.

5a klasės Augustė Mileikytė diktanto konkurse užėmusią

III

Kristina Ežerskienė

26.

Ia klasės Gabija Kasparavičiūtė rajoninėje dailės olimpiadoje užėmusią

III

Marija Krajinskienė

27.

6b klasės Gintarė Kėraitė rajono geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“

II

Laima Uosytė

28.

7b klasės Ūla Mikalčiūtė rajoninėje geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“

III

Laima Uosytė

29.

8a klasės Jovita Gečaitė rajoninėje geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“

II

Laima Uosytė

30.

Ib klasės Rokas Sušinskas rajoninėje geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“

I

Laima Uosytė

31.

Ia klasės Gabija Kasparavičiūtė rajoninėje geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“

III

Laima Uosytė

32.

IIb klasės Laura Bagočiūtė rajoninėje geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“

III

Laima Uosytė

33.

IIIb klasės Robertas Sobutas rajoninėje geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“

I

Laima Uosytė

34.

3a,5a7b,7a klasės Gabija Kniukštaitė, Neda Lukošiūtė, Eglė Ruškutė, Neda Jaraitė Jaruševičiūtė, Kornelija Zibartaitė, Gabrielė Dobrovolskytė, Dovilė Ledžiūtė, Aistė Brazlauskaitė, Eimantė Strazdauskaitė gavo teisę vykti į 2016m. Lietuvos moksleivių dainų šventės šokio dieną „Mano kraštas“ Vilniuje.

 

Jūratė Valatkienė

35.

8 klasės Jovita Gečaitė rajono chemijos olimpiadoje užėmusią

III

Daiva Matuzienė

36.

Konkursas „Europa ir mes“

I

Laima Uosytė

37.

Ia klasės Gabija Kasparavičiūtė Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse užėmusiai

II

Laima Uosytė

38.

Ib klasės Rokas Sušinskas Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse užėmusiam

III

Laima Uosytė

39.

Telšių rajono mokinių (2000m.g.irj.) stalo teniso varžybose iškovojusiai

II

Tomas Gaurylius

40.

Telšių rajono mokinių keturkovės varžybose iškovojusiai

I

Tomas Gaurylius

41.

Telšių Rajono mokinių keturkovės varžybose iškovojusiai

III

Laima Norvilienė

42.

Telšių rajono mokinių (2003m.g. ir j.) „GOLAS 2016 “ futbolo  žaidynių varžybose iškovojusiai

I

Tomas Gaurylius

43.

Telšių rajono mokinių (2000m. g. ir j. vaikinų) krepšinio varžybose iškovojusiai

II

Tomas Gaurylius

44.

Telšių rajono  1-4 klasių mokinių šaškių varžybose iškovojusiai

II

Tomas Gaurylius

45.

Telšių rajono  mokinių šachmatų varžybose iškovojusiai

I

Tomas Gaurylius

46.

Telšių rajono 5-12 klasių  mokinių šaškių varžybose  iškovojusiai

I

Tomas Gaurylius

47.

Telšių rajono mokinių (2002m.g. ir j.) mažojo futbolo varžybose iškovojusiai

II

Tomas Gaurylius

48.

Telšių rajono mokinių (2000m.g.ir j.) mažojo futbolo varžybose iškovojusiai

II

Laima Norvilienė

49.

Telšių rajono mokinių tinklinio varžybose iškovojusiai

III

Laima Norvilienė

50.

Telšių rajono mokinių (2003m. g. ir j.) kvadrato varžybose iškovojusiai

III

Laima Norvilienė

51.

12-osios Lietuvos mokyklų futbolo žaidynėse jaunesniųjų (gim.2003m. ir jaun.) amžiaus grupėje Telšių rajono savivaldybėje iškovojus

I

Tomas Gaurylius