Neformalus švietimas

NEFORMALAUS ŠVIETIMO TVARKARAŠTIS

2021 - 2022 m. m.

Eil.

Nr.

Mokytojo vardas, pavardė

Būrelio pavadinimas

Klasių grupės

Valandų skaičius

Užsiėmimo laikas

( savaitės diena, val.)

Užsiėmimų vieta

1.

Jūratė Valatkienė

Jaunučių šokio studijos būrelis

1 - 4

4

Trečiadienis

12.55 - 13.40

13.45 - 14.30

Penktadienis

12.55 - 13.40

13.45-14.30

Pradinė mokykla

 

 

Gimnazijos aktų salė

2.

Jūratė Valatkienė

Gatvės ir tradicinių šokių būrelis

5 - 7

4

Pirmadienis

14.35 - 15.20

15.25 - 16.10

Trečiadienis 

14.35 - 15.20

15.25 - 16.10

Gimnazijos aktų salė

 

 

Gimnazijos aktų salė

 

3.

Jūratė Valatkienė

Šiuolaikinės mados ir tautinių šokių būrelis

8, I - IV

4

Antradienis   

14.35 - 15.20

15.35 - 16.10

Ketvirtadienis

14.35 - 15.20

15.25 - 16.10

Gimnazijos aktų salė

 

 

Gimnazijos aktų salė

4.

Kristina Būtienė

Dainavimo studija „Pupa“

1 - 4

2

Antradienis

12.50 - 13.35

Trečiadienis

12.50 - 13.35

Pradinė mokykla

2a klasė

5.

Piercarlo Manzo

Gitaros studija

5 - 8,

I - IV

6

Antradienis

13.45 – 15.15

Trečiadienis

13.45 – 15.15

Penktadienis

13.45 – 15.15

P-304 kab.

 

Piercarlo Manzo

Italų kalba ir kultūra

I - IV

2

Pirmadienis

13.45 – 15.15

 

P – 304 kab.

 

Piercarlo Manzo

Stalo žaidimų ir galvosūkių klubas

2 – 4, 

5 - 6

2

Ketvirtadienis

13.45 – 15.15

 

P-304 kab.

6.

Aušra Šlajienė

Vokalinis ansamblis „Do-re-mi“

1 - 4

2

Antradienis

13.45 - 14.30

Trečiadienis

14.35 - 15.20

P-204 kab.

7.

Aušra Šlajienė

Dainavimo studija „Muzikos garsai“

5 - 8,

I - IV

4

Antradienis

14.35 - 16.05

Ketvirtadienis

14.35 - 15.20

P-204 kab.

8.

Ramunė Šemetienė

IT kūrybiškumo akademijoje

4

3

Antradienis

12.50 - 14.20

Trečiadienis

12.50 - 14.20

101 kab.

 

Skaitykla

Aktų salė

9.

Ligita Kaziukonė

Dailės studija „Kūrybinės laisvės ir fotografijos būrelis“

5 - 8,

I - III

4

Pirmadienis 

13.45 - 15.20

 

Trečiadienis 

13.45 - 15.20

Pirmadienis:

7 p. - 212

8 p. - P205

Trečiadienis:  

P - 205

10.

Lina Mickevičienė

„English is fun“

4

2

Trečiadienis

13.45 - 15.20

207 kab.

11.

Tomas Gaurylius

Mini futbolas

7 - 8

1

Antradienis

14.35 - 15.20

113 kab.

12.

Laima Norvilienė

Žaidžiame judriuosius žaidimus

5 - 6

1

Ketvirtadienis 

13.45 - 14.30

Sporto salė

13.

Marija Krajinskienė

Technologijų būrelis „Kūrybinė laboratorija”

5 - 8,

I - IV

2

Pirmadienis

13.45 - 15.20

 

107 kab.

14.

Irena Kunšteinienė

Karjeros ugdymo būrelis

6 - 8

2

Antradienis

14.35 - 16.05

310 kab.

 

Atnaujinta: 2022-04-06
Pamokų laikas
1. 08.00 - 08.45
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.55 - 10.40
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.45 - 14.30
  • 8. 14.35 - 15.20