Neformaliojo švietimo užsiėmimų tvarkaraštis

Neformalaus švietimo tvarkaraštis 2020-2021 m. m.

Eil.

Nr.

Mokytojo vardas, pavardė

Būrelio pavadinimas

Klasių grupės

Valandų skaičius

Užsiėmimo laikas

 ( savaitės diena, val.)

Užsiėmimų vieta

1.

Jūratė Valatkienė

Šokio grupė „Laikas“

1-4

6

Antradienis   ir       ketvirtadienis                 

12.55-13.35                  

13.45-14.30            

Trečiadienis     ir    penktadienis

12.55-13.35             

 

Pradinė mokykla

 

 

Gimnazijos aktų salė

2.

Jūratė Valatkienė

Šokio būrelis „Laikas“

5-8

4

Antradienis      ir         ketvirtadienis

14.40-15.25                 

15.30-16.15                

 

Gimnazijos aktų salė

3.

Jūratė Valatkienė

Šiuolaikinės mados ir tautinių šokių

I-IV

2

Pirmadienis       ir         trečiadienis

14.40-15.25                  

Gimnazijos aktų salė

4.

Daiva Matuzienė

Būrelis „Mes – eksperimentatoriai“

4-5

3

Pirmadienis 14.35-15.20

Trečiadienis 13.45-14.30

Penktadienis 13.45-14.30

Gimnazija 303 kabinetas

5.

Kristina Būtienė

Muzikos būrelis „Pupa“

1-4

2

Pirmadienis 11.55-12.40

Antradienis 12.50-13.35

Pradinė mokykla

6.

Piercarlo Manzo

Gitaros būrelis

1-4, 5-8, I-IV

6

Pirmadienis 13.45-14.30

Trečiadienis 13.45-14.30

Trečiadienis 14.35-15.20

Ketvirtadienis 13.45-14.30 

Gimnazija 306 kab. 

7.

Aušra Šlajienė

Vokalinis ansamblis „Do-re-mi“

2-4

2

Pirmadienis 12.50-13.35

Trečiadienis 12.50-13.35

Pradinė mokykla

8.

Aušra Šlajienė

Dainavimo studija „Muzikos garsai“

5-8, I-IV

2

Antradienis 14.35-15.20

Ketvirtadienis 14.35-15.20

Muzikos kabinetas

9.

Ramunė Šemetienė

IT kūrybiškumo akademijoje

1-4

2

Ketvirtadienis 12.50-14.20

Gimnazija 101 kabinetas

10.

Ligita Kaziukonė

Dailės studija „Kūrybinės laisvės ir fotografijos būrelis“

5 - III

3

Penktadienis 12.50-15.20

Dailės kabinetas (P-205)

11.

Jūratė Normantienė

„Ankstyvasis anglų kalbos ugdymas“

1

2

Pirmadienis 12.50-13.35

Trečiadienis 11.55-12.40

Gimnazija 308 kabinetas

12.

Lina Mickevičienė

„English is fun“

3

2

Trečiadienis 12.50-13.35

Gimnazija 307 kabinetas

13.

Lina Mickevičienė

„Smart English

5-6

2

Penktadienis 13.35-15.05

Gimnazija 307 kabinetas

14.

Laima Uosytė

„Europos sąjunga ir jos aktualijos“

8 -III

1

Pirmadienis  14.35-15.20

Gimnazijos 311 kabinetas

15.

Simonas Baliutavičius

Iniciatyvinė grupė „Mes“

I-IV

1

Trečiadienis 14.35-16.05*

Gimnazija 308 kabinetas

16.

Tomas Gaurylius

Mini futbolas

5-8

2

Penktadienis 13.45-15.20

Gimnazija 113 sporto salė

17.

Laima Norvilienė

Žaidžiame judriuosius žaidimus

5-8

1

Trečiadienis 13.45-14.30

Gimnazija 113 sporto salė

18.

Laima Norvilienė

Žaidžiame tinklinį

5-8

1

Ketvirtadienis 14.35-15.20

Gimnazija 113 sporto salė

19.

Marija Krajinskienė

Technologijų būrelis „Kūrybinė laboratorija“

5-8, I-IV

2

Pirmadienis 13.45-15.20

Gimnazija 107 kabinetas

20.

Jurgita Raudytė

Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus ateitininkai

1-4. 5-8, I-IV

2

Penktadienis 16.00-18.00

Telšių Šv. Antano Paduviečio katedros II aukšte katechezės klasėje

 

* Lyginėmis savaitėmis

Atnaujinta: 2020-12-28
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.55 - 10.40
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 11.55 - 12.40
  • 6. 12.50 - 13.35
  • 7. 13.45 - 14.30
  • 8. 14.35 - 15.20