Pasidalytosios lyderystės link

   Dž. K. Adamsas yra pasakęs: „Jei tavo veiksmai įkvepia kitus svajoti, daugiau išmokti, daugiau daryti ir daugiau pasiekti – Tu esi Lyderis“. Lapkričio - gruodžio mėnesiais Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos prezidentė Eva Liasauskytė su prezidentūra pakvietė Telšių „Džiugo“, Luokės Vytauto Kleivos, Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijas bei  Telšių „Kranto“ ir „Ateities“ progimnazijas dalyvauti projekte „Pasidalytosios lyderystės link“. Projektas skirtas stiprinti mokinių lyderystės įgūdžius neformaliojo ugdymo veikloje. Susitikimų metu su lektoriais (aktoriumi G. Savicku, ISM universiteto rektoriumi D. Misiūnu, mokslo žurnaliste G. Raibyte, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu A. Pranckevičiu, fotografu, menininku M. Jovaišu, atlikėju G. Liaudansku – Svaru, TV prodiuseriu, 15 min. lt žurnalistu T. Grabiu, atlikėja I. Zasimauskaite, SDB kunigu R. O. Bautista (Filipinai), SDB kunigu A. D. Garro (Argentina) jaunuoliai įgijo teorinių ir praktinių žinių, kaip kurti pozityvų klimatą komandoje ir nebijoti imtis atsakomybės, koks yra svarbus lyderystės vaidmuo jauno žmogaus gyvenime, kaip yra svarbu išsikelti realius tikslus ir juos įgyvendinti. Edukaciniuose - praktiniuose moduliuose (Karjeros kodo lektorės I. Vėberienė, E. Puzarienė) mokiniai gilino savęs kaip individo pažinimo kompetenciją ir mokėsi efektyviai dirbti komandoje.

   Projekto metu sustiprėjo  komunikavimas ir bendradarbiavimas tarp Telšių rajono mokinių savivaldų. Projekto veiklose dalyvavo 80 mokinių bei 6 kuratoriai, kurie dalijosi gerosios patirties sklaida savo mokyklose.

   Mokiniai, išklausę paskaitas ir edukacinius praktinius modulius, refleksijos metu  teigė, kad projektas sustiprino pasitikėjimą,  vidinę motyvaciją, padrąsino imtis naujų iššūkių, siekti savo svajonių,  ateityje padės apsispręsti, renkantis karjeros galimybes.

   Projekto vadovas S. Baliutavičius.

 

 

Atnaujinta: 2024-06-14
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.55 - 10.40
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.45 - 14.30
  • 8. 14.35 - 15.20