Neformalus švietimas

 

NEFORMALAUS ŠVIETIMO TVARKARAŠTIS

2022 - 2023 m. m.

Eil.

Nr.

Mokytojo vardas, pavardė

Būrelio pavadinimas

Klasių grupės

Valandų skaičius

Užsiėmimo laikas

( savaitės diena, val.)

Užsiėmimų vieta

1.

Jūratė Valatkienė

Jaunučių šokio studija ,,Laikas“

1 - 4

4

Antradienis

12.55 - 13.40

13.45 - 14.30

Ketvirtadienis

12.55-13.40

13.45-14.30

Gimnazijos aktų salė

 

Pradinė mokykla

Gimnazijos aktų salė

2.

Jūratė Valatkienė

Jaunių šokio studija ,,Laikas“

5 - 8

4

Pirmadienis

14.35 - 15.20

15.25 - 16.10

Trečiadienis 

14.35 - 15.20

15.25 - 16.10

Gimnazijos aktų salė

 

3.

Jūratė Valatkienė

Merginų šokio studija ,,Laikas“

I - IV

4

Antradienis   

14.35 - 15.20

15.35 - 16.10

Ketvirtadienis

14.35 - 15.20

15.25 - 16.10

Gimnazijos aktų salė

4.

 

Kristina Būtienė

 

Dainavimo studija „Pupa“

 

1 - 4

2

Trečiadienis

12.55 - 14.30

Pradinė mokykla

5.

Piercarlo Manzo

Gitaros pamokos

4, 5 - 8, I - II

3

Pirmadienis

12.55 – 13.40

13.45 - 14.30 Ketvirtadienis

14.30 – 15.15

 

P-203 kab.

 

P-202 kab.

6.

Piercarlo Manzo

Ispanų kalba

I - II

2

Trečiadienis 

13.45 – 14.30

14.35-15.20

301 kab.

7. 

Piercarlo Manzo

Mokomės kitaip

5-6

3

Antradienis

13.45-14.30

Ketvirtadienis

12.55-13.40

13.45-14.30

3b klasė

 

310 kab.

8. 

Piercarlo Manzo

Žaidimoteka

1-4

1

Pirmadienis

13.45-14.30

308 kab.

9.

Piercarlo Manzo

Giesmės ir karaoke

1-4

1

Trečiadienis

12.55-13.40

Pradinė mokykla

10.

Aušra Šlajienė

Vokalinis ansamblis „Do-re-mi“

1 - 4

2

Penktadienis

12.00 – 12.45

12.45-13.30

Pradinė mokykla

11.

Aušra Šlajienė

Dainavimo studija „Muzikos garsai“

5 - 8, I - IV

4

Antradienis

14.35 - 16.05

Ketvirtadienis

14.35 - 15.20

P-204 kab.

12.

Ramunė Šemetienė

Kalbos turtai

1

1

Trečiadienis

12.45 - 13.30

101 kab.

13.

Ligita Kaziukonė

Dailės studija „Kūrybinė laisvė“

5-8, I - II

4

Trečiadienis 

14.35-15.20

Penktadienis

13.45-16.05

P205 kab.

14.

Sonata Krasauskienė

Knygų skaitymo klubas

8, I

2

Trečiadienis

13.00 - 14.30

212 kab., biblioteka

15.

Tomas Gaurylius

Mini futbolas

5 - 8

1

Ketvirtadienis

14.35 - 15.20

113 kab.

16.

Laima Norvilienė

Žaidžiame judriuosius žaidimus

5 - 6

1

Ketvirtadienis 

13.45 - 14.30

113 kab.

17.

Marija Krajinskienė

Kūrybinė laboratorija

5-8, I - II

2

Antradienis

13.45 - 15.20

107 kab.

 

 

 

Atnaujinta: 2022-10-23
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.55 - 10.40
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.45 - 14.30
  • 8. 14.35 - 15.20